Elnino zľavový kód

Posledná aktualizácia článku prebehla: 16. novembra 2019

Mnohí z vás ich využívajú každý deň, niekto ich na druhej strane nakupuje len ako darčeky. V každom prípade sa ale nákupu parfumu nevyhnete.  Obchodov, ktoré sa špecializujú na predaj parfumov, je veľa. Preto môže byť ťažké vybrať si jeden, pri ktorom by ste vždy mali istotu výhodného nákupu. Elnino je moderný e-shop, ktorý vám ponúkne všetko, čo by ste mohli pri nákupe parfumu chcieť. Výhodné ceny vám ešte viac zníži Elnino zľavový kód a budete mať istotu, že kupujete ten najkvalitnejší tovar. Zameranie obchodu je síce práve na voňavky, ale postupne sa ponuka rozrastá. Kúpite tu napríklad aj kozmetiku na vlasy, telo pleť a líčenie.

Ak máte záujem o zľavu na elnino.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál elnino.sk. Zľava je vo výške 2,5%+ ako bonus dostanete 4€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Ako uplatniť zľavový kupón na Elnino?

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/p/elnino ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod elnino.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku elnino.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke elnino.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Moderný a prehľadný obchod

Elnino sa snaží svojim zákazníkom čo najviac uľahčiť a spríjemniť nákupy. Vedia, že základom je prehľadný e-shop, ktorý  ľudí rýchlo privedie k hľadaným produktom. Preto svoj e-shop pripravili tak, aby ste sa mohli jednoducho orientovať v ich ponuke. Predsa len by mohlo trvať dlho, kým by ste našli voňavku ktorú hľadáte, v približne 1 milióne produktov na ich stránke. So všetkým vám pomôže prepracovaný systém filtrovania a intuitívne vyhľadávanie. Takže aj keď nebudete vedieť presne názov produktu, na ktorý by ste chceli využiť zľavový kód Elnino, dostanete sa k nemu bez veľkej námahy. Pre niekoho možno zbytočná, ale v každom prípade zaujímavá, je funkcia 360° zobrazenia tovaru. Napríklad keď si vyberiete nejakú voňavku, môžete si fľašku, v ktorej sa predáva, pozrieť z každej strany.


Výhody na Elnino

Elnino stále dokazuje to, že spokojnosť zákazníka je pre nich na prvom mieste. Dôvodom na nákup práve u nich môže byť napríklad doprava zadarmo pri nákupe s hodnotou nad určitou hranicou. Ak nakúpite nad 119€, obchod vám odpustí poplatok za dopravu. Môžete to využiť napríklad tým spôsobom, že si svoju objednávku spojíte s nákupom niekoho z vášho okolia. Vďaka tomu sa na spomínanú hranicu dostanete oveľa rýchlejšie a môžete sa tešiť so zníženej ceny. A to, že Elnino zľavový kód nie je jediná zľava na ich e-shope, vám dokáže aj vernostný program. Po registrácii vám Elnino dá zľavu vo výške 2% od druhého nákupu na celý sortiment. Ak plánujete nakupovať vo veľkých množstvách, získate zľavu 3% na celý sortiment keď nakúpite nad 240€. Treba ale pripomenúť, že tieto zľavy neplatia na tovar, na ktorý je udelená iná zľava.


Predajňa Elnino

Ak si chcete tovar z e-shopu vyzdvihnúť osobne, alebo chcete parfum pred nákupom ovoňať, poteší vás že Elnino má aj kamennú predajňu. Nájdete ju v obchodnom centre Cubicon. Možno aj budete preferovať tento spôsob nákupu, lebo nové parfumy je dobré najprv vyskúšať. Samozrejme, ak už máte nejaký obľúbený a používali ste ho predtým, pokojne využite Elnino zľavový kód a nemusíte ísť do predajne. Pre prípad, že nakupujete parfum, ktorý ste ešte neskúšali, tu je niekoľko tipov na čo si dať pozor.


Dávajte pozor na zmenu vône počas dňa

Väčšina voňaviek má tú vlastnosť, že mení vôňu odkedy sa dostane z fľašky. Počas prvých desiatich minút má inú vôňu, ako bude mať počas dňa. Taktiež na konci dňa, po niekoľkých hodinách pôsobenia, môže opäť zmeniť vôňu. Dávajte si teda pozor na to, aké zmeny nastanú a či vám všetky vône vyhovujú. Vyhnete sa tomu, že využijete váš zľavový kód Elnino na niečo, čo vám nevonia.


Choďte na čerstvý vzduch

Keď voňavku testujete, neostávajte v obchode. Práve tam sa pohybujete v oblaku iných parfumov, kvôli ktorým necítite iba ten, o ktorý máte záujem. Využite teda testovacie papieriky, ktoré nájdete vo väčšine predajní parfumov a choďte s nimi von z obchodu. Na čerstvom vzduchu na vás nebudú vplývať iné voňavky a hlavne, váš nos bude mať možnosť akoby sa zreštartovať medzi jednotlivými vôňami.


Dajte tomu čas

Môže sa stať, že v jeden deň vám niektorý parfum vonia, ale keď si ho kúpite a niekoľkokrát použijete, už sa vám až tak nepáči. Venujte výberu parfumov viac času a vyhnete sa podobným problémom. Navštívte predajňu viackrát a vždy si so sebou zoberte testovací papierik, ktorý budete môcť nosiť so sebou. Ak sa napríklad v priebehu týždňa váš názor nezmení, je pravdepodobné že práve ten parfum je pre vás vhodný.


Nech už zháňate parfum a kozmetiku pre seba, alebo len ako darček, Elnino je obchod, ktorý vám so všetkým ochotne pomôže. Využiťe Elnino zľavový kód, čím získate veľmi výhodné ceny a nakupujte kvalitné produkty určené na starostlivosť o telo z pohodlia domova.

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli