Trivago zľava

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Každý cestovateľ vie, že nájsť hotel na vybranom mieste za dobrú cenu nemusí byť také jednoduché. Prehľadávať stránky hotelov po jednej zaberie veľmi veľa času a nakoniec ste takí unavení, že ani nezískate tie informácie, ktoré potrebujete. Trivago prišlo s nápadom, ako to všetko zmeniť a ľuďom, ktorí hľadajú ubytovanie, uľahčiť život.


História

Celý nápad založenia spoločnosti na princípe Trivago vznikol v roku 2005 v Düsseldorfe. Traja kamaráti z vysokej školy si pomysleli, že chcú začať podnikať a rozhodli sa pre tento spôsob. Prišiel rok 2006 a s ním aj založenie novej spoločnosti s názvom trivago. Ako väčšina veľkých spoločností, aj Trivago začínalo ako garážová firma. Postupne sa ale začala rozvíjať, takže už rok po založení sa rozšírili do Francúzska, Španielska a Talianska. Postupne sa im zisky zvyšovali, zákazníci pribúdali a záujem stúpal aj v iných krajinách. Trivago sa teda začalo rozširovať do okolitých štátov v Európe, medzi ktoré sme sa v roku 2011 zaradili aj my. Avšak ešte v predchádzajúcom roku Trivago založilo webstránku Trivago.com, čím sa v podstate rozšíili do celého sveta. Dnes už fungú na 55 trhoch sveta, zamestnávajú viac ako 1,600 ľudí a čo je hlavné, ponúkajú veľmi využiteľné služby svojim zákazníkom.

zlavove pobyty

Ako funguje Trivago?

Stránka vás privíta jednoduchým vzhľadom, kde nájdete jedno okienko na vpísanie požadovaného miesta. Po prvom hľadaní uvidíte aj svoje predošlé vyhľadávania. Zadáte teda mesto kam chcete ísť a presuniete sa na zložitejšiu stránku, kde si najprv nastavíte dátumy vášho výletu. Potom už sa vám zobrazia možnosti ubytovania pre vaše vybrané mesto a čas, takže môžete začať hľadať. Dá sa nastaviť aj veľa požiadaviek, podľa ktorých vám stránka zobrazí presne to, čo potrebujete. To sú napríklad cena, hodnotenie, počet hviezdičiek, vzdialenosť od dôležitých zariadení a pamiatok v meste, alebo iné najčastejšie používané filtre. Potom vám už stačí iba kliknúť na „Ukázať ponuku“ a automaticky budete presmerovaní na stránku, cez ktorú sa dá izba v danom hoteli aj zarezervovať.


Výhody Trivago

zlavy na pobyty ubytovanie zlavy

V čom teda spočíva výhoda stránky Trivago? Ide o to, že Trivago vám chce uľahčiť prácu hľadania hotelov a porovnávania ich cien. Stačí, že si zadáte vaše požiadavky a Trivago vám zobrazí tie najlacnejšie hotely, ktoré vám budú vyhovovať. Objednávku potom spravíte cez inú stránku, to je napríklad

veľmi známy Booking.com, alebo Amoma.com. Takto môžete ušetriť obrovské množstvo času, lebo Trivago berie do úvahy aj to, či má v dátume vášho výletu hotel voľné izby, aby ste sa zbytočne nemuseli pozerať na hotel, ktorý je aj tak obsadený. Na Trivago tiež nájdete pokope obrázky z hotelov, všetky potrebné informácie, vrátane zobrazenej mapy, môžete si prečítať aj recenzie a hlavne si môžete pekne pod sebou vypísané pozrieť aj ostatné ponuky, aby ste sa mohli rozhodnúť pre to najlepšie.


V prípade, že niekedy v budúcnosti budete hľadať ubytovanie, skúste sa pozrieť najprv cez Trivago, prípadne využiť zľavu cez Booking alebo Airbnb zľavu. Možno ani neviete o aké výhodné ponuky v danom meste prichádzate. Trivago vám ich všetky nájde a pekne pod seba zoradí podľa toho, ktorá je najvýhodnejšia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli