Feedo zľavový kód

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Ak máte záujem o zľavu na feedo.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál feedo.sk. Zľava je vo výške 5%+ ako bonus dostanete 4€.

Návod na uplatnenie – Feedo zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-feedo ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod feedo.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku feedo.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke feedo.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Nákup výbavy pre dieťa je úloha, s ktorou sa raz v živote stretne každý rodič. Pre niektorých to znamená obdobie najkrajších nákupov ich života, iní by to najradšej vôbec nerobili. Množstvo tovaru, ktorý dnes v obchodoch nájdete, je obrovské a to môže priniesť veľa rozhodnutí, ktoré treba urobiť. Už len plienky sa delia na niekoľko kategórií, každá určené pre dieťa v inom veku, s inou povahou a inými problémami. V tomto článku sa teda dozviete niekoľko tipov na to, ako vybrať správny kočík. Vďaka tomu, že sa dá nájsť veľa typov, môžete svoj Feedo zľavový kód využiť práve na ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať a pomáhať s presunom detí.


Nový alebo použitý?

Prvá otázka, na ktorú si musíte odpovedať, je práve to či chcete kupovať nový kočík z obchodu. Určite budete mať väčšiu istotu čo sa týka jeho funkčnosti, ak sa rozhodnete ho zobrať priamo z predajne. Ak ale kočík kúpite od niekoho, kto ho už pred vami využíval, dokážete ušetriť peniaze, ktoré sa dajú investovať do inej výbavy. V tom prípade je najlepšie kupovať od známeho, inak si dávajte dobrý pozor na stav kočíku. Sledujte stav opotrebovania a či náhodou nechýbajú nejaké časti. Našťastie na šetrenie peňazí môžete využiť aj Feedo zľavový kupón a pritom kúpiť úplne nový kočík.


Typ kočíka

Kočíky sa bežne delia na tri základné typy. Rozdiel je hlavne vo veku dieťaťa, ktoré sa v ňom bude voziť. Ako prvý sa využíva hlboký kočík, ktorý budete využívať minimálne 6 mesiacov. Preto treba kupovať vaničku, ktorá bude dosť veľká aj keď dieťa narastie. Športové kočíky sú už určené na sedenie, nie na ležanie. Počítajte s tým, že dieťa sa v ňom bude voziť do troch rokov. Feedo zľava vám zníži aj cenu golfových kočíkov, ktoré sú poslednou väčšou skupinou. Slúžia ako posledný krok medzi kočíkovaním a samostatnou chôdzou dieťaťa. Väčšinou sú ľahké a skladné, takže ich prenos je celkom pohodlný. Okrem toho je ale dobré sledovať aj testy kočíkov, ktoré vám povedia o bezpečnosti a spoľahlivosti.


Veľkosť kočíka

Rozmery konkrétneho modelu musíte prispôsobiť priestorom, v ktorých sa pohybujete. Keď budete využívať Feedo zľavový kód a kupovať kočík, zamyslite sa napríklad nad tým, či sa vám zmestí do výťahu. Jasné, že ak bývate v rodinnom dome, tento problém asi mať nebudete. V tom prípade ale môže nastať napríklad situácia, že ho nedokážete poskladať do auta. Určite si aj dopredu v nejakej predajni vyskúšajte, či vám vyhovuje systém skladania. Vyhnete sa tak zbytočným problémom v budúcnosti.


Úložný priestor

Predtým, než kočík kúpite, uistite sa že vám poskytne dostatok úložného priestoru. Ako mamička s dieťaťom budete len rada, keď nebudete musieť nosiť tašky a všetky hračky a výživa sa vám zmestí aj do kočíka. Kontrolujte pre istotu aj detaily ako materiál, z ktorého je úložný priestor vytvorený. Možno budete niekedy potrebovať preniesť väčší náklad, tak aby ste ho nemuseli zbierať zo zeme. Tiež je dôležité, aby vám žiadna taška, alebo vrecká nezavadzali pri chôdzi.


Kolieska na kočíku

Typ kolies, ktoré sa výrobca rozhodol použiť na kočíku, asi najviac rozhoduje o pohodlí pri kočíkovaní. Je veľa možností, z ktorých si môžete vyberať, takže máte šancu svoj zľavový kód Feedo využiť na niečo, čo vám naozaj bude vyhovovať. Asi najlepšie je ísť si pred kúpením všetko vyskúšať. Určite nie je zlý nápad poradiť sa s inými rodičmi, aké majú skúsenosti. Napríklad na upravovaných chodníkoch a v budovách s bezbariérovým prístupom vám budú stačiť fixné kolieska. V „terénnejších“ podmienkach naopak dokážete viac využiť rotačné kolieska, ktoré sa dajú kedykoľvek zafixovať. Všímajte si aj brzdy, pri ktorých je naozaj dôležité, aby dobre fungovali.


Rúčka

Na prvý pohľad by ste možno povedali, že rúčka nemusí byť nastaviteľná a jednoducho budete kočíkovať tak, ako ju z obchodu dostanete. To ale nie je celkom pravda, lebo páve rúčkou ovládate celý kočík. Nastaviteľná výška je veľmi užitočná keď sa rodičia pri kočíkovaní častejšie striedajú. Tiež sa stretnete s kočíkmi, ktoré majú preklápaciu rúčku. Vtedy si viete vybrať, z ktorej strany vaničky vaničky budete pri kočíkovaní stáť.


Každý rodič vám povie, že nad výberom kočíka sa treba dobre zamyslieť a treba mu venovať určitý čas. Veď kočíkovať budete v podstate od narodenia dieťaťa až do veku dvoch, možno dokonca troch rokov. Preto je dôležité, aby ste svoj Feedo zľavový kód využili na to, čo vám bude najviac vyhovovať. Vďaka tomu budú vaše spomienky na toto obdobie s dieťaťom pekné. Nebudete spomínať na to, ako vám stále na kočíku niečo nefungovalo a prekážalo.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli