Eobuv zľavový kupón

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Ak máte záujem o zľavu na eobuv.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál eobuv.sk. Zľava je vo výške 3,3%+ ako bonus dostanete 4€.

Návod na uplatnenie – Eobuv zľava:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-eobuv ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja dostanem tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod eobuv.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku eobuv.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke eobuv.sk, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Kabelky, obuv a rôzne módne doplnky pravdepodobne využívate každý deň. Preto je dôležité, aby boli kvalitné, pekné a za dobré ceny. Internetový obchod Eobuv všetky tieto podmienky so svojim tovarom spĺňa, čo z neho robí výborný e-shop na nákupy týchto vecí. Váš Eobuv zľavový kupón môžete využiť na nákup tovaru pre seba, ale určite v ich ponuke nájdete aj inšpiráciu na darčeky pre iných. Okrem toho Eobuv ponúka svojim zákazníkom aj veľa výhod, ktoré sú často vo forme zliav a kupónov. 


O spoločnosti

Eobuv.sk je internetový obchod, ktorý patrí pod jedného z najväčších predajcov obuvi a doplnkov v Poľsku. Kúpite u nich výrobky od najznámejších značiek vo svete módy. V ponuke majú viac ako 50,000 produktov od 458 značiek, medzi ktoré patria napríklad Adidas, Ecco alebo Tommy Hilfiger. Vďaka dlhodobým skúsenostiam s predajom topánok, kabeliek a doplnkov, má táto spoločnosť veľa užitočných skúseností. Ich profesionálni zamestnanci vám budú ochotní odpovedať na otázky cez telefón, alebo mailom. Ak teda chcete využiť svoj Eobuv zľavový kupón výhodne a máte nejaké otázky ohľadne tovaru, neváhajte ich kontaktovať. Všetky potrebné údaje nájdete na ich internetovej stránke.


Moderný a prehľadný e-shop 

Už pri prvom otvorení e-shopu zistíte, že sa naozaj zameriavajú na modernizáciu svojich služieb. Stránka je prehľadná a produkty sú rozdelené do kategórií tak, aby každý našiel svoj tovar čo najrýchlejšie. Prvé tri kategórie sú úplne tradičné, teda dámska, pánska a detská móda. Eobuv ponúka aj samostatnú kategóriu pre športovcov. Ďalej nájdete oddelenia doplnkov, kabeliek a tiež Premium. V každej kategórií si môžete zobraziť novinky a výpredaj. To vám uľahčí hľadanie napríklad keď chcete nakupovať s vyššími zľavami. Okrem toho má výpredaj aj vlastnú kategóriu, vďaka čomu nie je zľavový kupón na Eobuv jedinou zľavou, ktorú môžete v tomto obchode získať. 


Zľavy a výhody 

Eobuv si svojich zákazníkov cení, preto ponúka niekoľko možností ako na nákupoch ušetriť a robí všetko pre ich spokojnosť. Príkladom je už len samostatná kategória produktov, kde nájdete len veci vo výpredaji. Možno si hovoríte, že to nemá veľký význam, ale pre niekoho, kto chce čo najviac ušetriť, to môže mať veľký prínos. Okrem toho robí Eobuv rôzne akcie ako víkendové zľavy, nočné výpredaje, alebo svojim stálym zákazníkom rozdáva Eobuv zľavové kupóny. Ak nakupujete v ich obchode prvýkrát, môžete využiť ponuku na 10€ zľavu. Získate ju tak, že na stránke nájdete zelené okienko, kam sa dá vložiť mailová adresa. Budú vám na mail chodiť reklamy, ale dostanete celkom slušnú zľavu. A nezabúdajte, že zľavy na obuv môžete získať aj na iných internetových obchodoch

Ďalšie výhody, ktoré získate nákupom na Eobuv sú doprava zadarmo a 30 dní na vrátenie. Doprava zadarmo je celkom bežná vec, ktorú ponúka veľa e-shopov. Na Eobuv je ale ten rozdiel, že ich hranica je celkom nízko. Stačí vám nakúpiť za 25€ a nebudete musieť platiť za dovoz objednaného tovaru. 30 dní na vrátenie tovaru je možnosť, ktorá sa pri nákupoch obuvi cez internet často hodí. Nie vždy trafíte veľkosť, keď si ju nemôžete vyskúšať pred kúpením. Do 30 dní od prevzatia objednávky pošlete tovar naspäť a odkedy sa tovar doručí, má obchod maximálne 14 dní na vrátenie peňazí. Adresu a podrobné informácie o vrátení nájdete na ich webstránke. 


Tak výhodné nákupy obuvi a módnych doplnkov ako na Eobuv nájdete len ťažko. Ceny sú tam nízke, takže ak k tomu pridáte Eobuv zľavový kupón, dostanete kvalitný tovar za naozaj výhodnú cenu. Stačí si len pozrieť ich ponuku a uvidíte, že vás bude nákup silno lákať.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli