Gymbeam zľavový kupón

Posledná aktualizácia článku prebehla: 28. mája 2021

Pracujete na vypracovaní vášho tela, tak ako sa len dá? Internetový obchod Gymbeam.sk ponúka výživové doplnky, proteíny, športové a fitness oblečenie pre mužov i ženy. Ak využijete zľavy na výživové doplnky ako vitamíny, minerály, aminokyseliny, spaľovače tukov, kreatíny, ale i fitness jedlo a rôzne ďalšie športové doplnky a príslušenstvo, môžete za výhodné ceny nakúpiť kvalitné produkty od top značiek ako ActivLab, Brutal Nutrition, Fitmark, Koliba, či VitalMax.

Ak máte záujem o zľavu na Gymbeam.sk, tak ste na správnom mieste! Získajte zľavu pri nákupe cez portál gymbeam.sk. Zľava je vo výške až 2,5% + ako bonus dostanete 4€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Gymbeam zľava

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-gymbeam ako bonus k prvému nákupu dostanete 4€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod gymbeam.sk.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku gymbeam.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke gymbeam.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje?


Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, actionzazitky.sk, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, halens, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, asko-nabytok.sk, tchibo.sk, crocs.sk, okay.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebujú zrýchliť svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

gymbeam

Nakupujete aj na iných, vyššie spomínaných portáloch? Využite výhodný cashback na každom jednom z nich. Kompletný zoznam obchodov nájdete tu.

Ak nechcete premeškať žiadnu zľavu, určite si po registrácii nainštalujte doplnok do prehliadača, ktorý Vás v prípade návštevy stránky, na ktorej môžete získať zľavu, hneď upozorní.


Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.


Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


Spoľahlivosť obchodu

fitness

Spoločnosť Gymbeam funguje na trhu už od roku 2013, vďaka čomu má solídnu zákaznícku aj profesionálnu základňu. Jej popularita sa vyvinula za relatívne krátky čas a vďaka spolupráci s vrcholovými športovcami je dodnes veľmi obľúbeným nákupným portálom. Okrem distribúcie produktov môžete na stránkach nájsť aj vlastné produkty značky Gymbeam, ktoré sú cenovo dostupné a kvalitné.

GymBeam sa v roku 2017 stal na portáli Heureka.sk víťazom v kategórii šport a fitness. Toto ocenenie sa pridalo k označeniu „Overené zákazníkmi“, čo znamená že tento obchod odporúča viac ako 97% zákazníkov. Na vlastnej stránke majú napísané, že úspešne doručili viac ako 500 000 zásielok, a že 100% zákazníkov je spokojných s tým ako fungujú reklamácie. Je teda vidieť, že GymBeam je jednoznačne možné označiť za dôveryhodný a kvalitný obchod.

Využite Myprotein zľavu!


O obchode

Ako je spomínané aj v úvode, Gymbeam je internetový obchod zameraný hlavne na predaj športovej výživy a príslušenstva, ktoré k športom potrebujete. Svoj Gymbeam zľavový kupón môžete využiť na viac ako 10,000 produktov, ktoré vám pomôžu so všetkým od získania energie, až po regeneráciu organizmu po športovom výkone. Ak sa teda venujete nejakému športu, prípadne sa chystáte začať, odporúčam vám ísť na ich stránku a kúpiť si čo potrebujete. Vďaka produktom, ktoré ponúkajú, dosiahnete svoje ciele rýchlejšie a pohodlnejšie.

Popularita stránky sa viaže aj s prepracovanými profesionálnymi službami, predovšetkým čo sa týka rýchleho doručenia, širokého sortimentu a spokojných zákazníkov. Kvalita sprostredkovaných produktov je neustále kontrolovaná laboratórnymi testami, aby sa docielil najlepší pomer cena – kvalita.


Proteíny

Na e-shope Gymbeam majú proteíny svoju samostatnú kategóriu. To je dobre, lebo ak chcete aby bolo vaše cvičenie účinné, proteíny sú dôležitou zložkou vašej stravy. Práve bielkoviny sú základnou stavebnou jednotkou svalovej hmoty, takže ak je vašim cieľom naberať svaly, budete potrebovať viac proteínov. Samozrejme, využijú ich aj vytrvalostní športovci, ktorých cieľom síce nie je budovanie svalov, ale vďaka nim môžu odbehnúť maratón a získať cenu.

Princíp rastu svalov spočíva v jednoduchom princípe: počas cvičenia ich trochu „poškodíte“, vzniknú v nich malé trhlinky. Organizmus vtedy pochopí, že aby sa to viac neopakovalo, musí zabezpečiť že sa posilnia a narastú. Práve vtedy je potrebné dostať do tela vyššiu dávku proteínov, aby telo malo z čoho čerpať. Keďže proces obnovy svalov nastáva až po tréningu, môžete športovcov vidieť konzumovať proteínové doplnky práve po cvičení. Aby vyhoveli každému zákazníkovi, ponúka Gymbeam vegánske, bezlepkové, alebo aj bezlaktózové proteíny.


Výživové doplnky

V kategórii výživových doplnkov môžete Gymbeam zľavový kupón využiť napríklad na aminokyseliny a BCAA. Sú to doplnky, ktoré podporujú premenu proteínov na svalovú hmotu. Športovci ich majú radi aj preto, že svaly sa po nich rýchlejšie zregenerujú, takže môžu častejšie cvičiť. Gainery a sacharidy vám zaručia dosť energie počas tréningu a tiež dodajú telu energiu na regeneráciu. Ďalej tu nájdete aj kreatín a rôzne anabolizéry, ktoré využijú hlavne ľudia s cieľom rýchlo nabrať svalovú hmotu. Spaľovačom tukov sa na druhej strane potešia tí, ktorí túžia po zhodení tukových zásob.

V časti Nápoje nájdete produkty, ktoré vám poskytnú všetky potrebné látky pred tréningom, alebo počas neho. Nezabúdajte ale na kĺby, ktoré sa vám poďakujú za pravidelné užívanie kĺbovej výživy najmä ak cvičíte s ťažkými činkami. Vitamíny nie sú určené výhradne pre športovcov, ale všetci vieme ako dôležité sú pre správne fungovanie organizmu. Ak teda chcete cvičiť, pridajte si do stravy aj dávku vitamínov naviac. Gymbeam myslí aj na ľudí, ktorí si sami varia, preto majú špeciálnu kategóriu Prísady na varenie, kde nájdete všetko, čo pri príprave chutného a nutrične vyváženého jedla budete potrebovať.


Príslušenstvo

Ako športovci určite viete, že na niektoré športy, alebo cviky, je dobré mať špeciálne vybavenie. Nie len že bude cvičenie pohodlnejšie, ale cviky sa so správnym príslušenstvom stávajú aj efektívnejšími. Príkladom sú penové valce, ktoré sa v poslednej dobe stávajú populárnymi. Poskytujú veľa cvikov zameraných na silu, ohybnosť tela, alebo vám vedia po tréningu ponúknuť príjemnú masáž. Špeciálne oblečenie na niektoré športy síce nie je potrebné, ale ľudia sa tak často cítia pohodlnejšie, sebavedomejšie a majú väčšiu motiváciu na sebe pracovať. Gymbeam ponúka širokú škálu oblečenia pre mužov aj ženy. Nájdete u nich aj veci ako tašky alebo uteráky, ktoré vám zjednodušia balenie sa a cvičenie v posilňovni. Medzi príslušenstvom si môžete kúpiť aj knihy, väčšinou zamerané na varenie, ale niektoré aj na cvičenie.


Značky

Pre ľudí, ktorí sú verní jednej značke, ponúka Gymbeam možnosť hľadania tovaru práve podľa výrobcu. Pri výživových doplnkoch to pre niekoho môže byť dôležité kvôli odlišným zloženiam produktov. Pri oblečení a príslušenstve na tom až tak nezáleží, ale ak niekto chce podporovať konkrétnu značku, alebo len chce aby bolo jeho oblečenie jednotné, môže využiť tento jednoduchý spôsob vyhľadávania. Značky sú zoradené pekne podľa abecedy, takže si medzi nimi vždy jednoducho a rýchlo nájdete tú svoju.


gymbeam beh fitness

Blog

Ak ste na Gymbeam neprišli s cieľom nakupovania so zľavovým kódom, môžete sa pozrieť napríklad na Gymbeam blog. Dvíhanie závaží v posilňovni je iba čiastočná cesta k dosiahnutiu vašich cieľov. Všetko pôjde oveľa rýchlejšie so správnymi vedomosťami a technikami. Preto sa vám oplatí pravidelne sledovať Gymbeam blog, kde nájdete viac ako 1,000 odborných článkov o cvičení. Nájdete tu všetko o výžive, cvikoch, ale aj príslušenstve. Na tejto stránke nájdete nový článok približne každý týždeň, ale ak zoberieme do úvahy koľko ich tam už je, šanca že ich prečítate všetky je pomerne malá. Postupne si teda čítajte článok za článkom, lebo informácie, ktoré sa odtiaľ dozviete vám v mnohom môžu pomôcť. Články píšu skúsení ľudia, pričom čerpajú z relevantných zdrojov, vďaka čomu sa môžete naučiť správne stravovať, cvičiť a ešte aj niečo navyše.


Reklamácia

Ak by sa vám náhodou stalo, že potrebujete tovar reklamovať, Gymbeam túto možnosť samozrejme ponúka. Reklamácia je možná, ak tovar používate podľa návodu a pravidiel. Taktiež treba myslieť na to, že z hygienických dôvodov sa niektoré produkty, napríklad určité typy oblečenia, nedajú reklamovať. Reklamácia môže prebehnúť tromi spôsobmi. Buď budete obchod o závade na tovare informovať e-mailom, telefonicky, alebo všetko vybavíte poštou. Každopádne, treba mať doklad o platbe za všetko, čo chcete reklamovať a vždy je dobré čo najpodrobnejšie opísať prečo tovar reklamujete. Reklamácia nie je príjemná pre zákazníka, ale ani obchod. Preto sa Gymbeam snaží všetko vybaviť čo najrýchlejšie. A podľa toho, ako zákazníci ich služby hodnotia, je vidieť že sa im v udržiavaní ich spokojnosti darí.

Recenzie na portál Gymbeam viete nájsť napríklad aj na tipli, prípadne prostredníctvom portálu Heureka. Môžete si tak overiť, že váš nákup prebehne bezpečne a bezproblémovo.


Či ste športovec, ktorý chce výživový doplnok, človek, ktorý zháňa vitamíny, alebo len chcete nejaký dobrý darček – Gymbeam zľavový kupón je výborná príležitosť ako to zabezpečiť lacno a pritom kúpiť naozaj kvalitné veci. Neváhajte a navštívte stránku internetového obchodu Gymbeam hneď, ako budete potrebovať niečo z oblasti športov a zdravej výživy.


gymbeam zlavovy kupon, gymbeam zlavovy kod, zlavovy kupon gymbeam, gymbeam zlava, gymbeam kosice, gymbeam bratislava, protein


Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pridaj komentár

tipli