Zoot zľavový kód – zľavové kódy na Zoot.sk

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Hľadáte voucher na Zoot, Zoot zľavový kód?

Internetový obchod ZOOT.sk Vám ponúka široký sortiment toho najkvalitnejšieho oblečenia značiek Desigual, Vero Moda, Jack Jones, Fever a ďalších. U nás nájdete kupóny, zľavy, zľavové kódy, ale aj výpredaj oblečenia pre Vaše výhodnejšie nákupy. Vyberajte si šaty, košele, saká, novavice, legíny, kabáty, bundy, spodné prádlo, plavky a iné. Na Zoot.sk nájdete aj produkty do domácnosti, kde môžete taktiež využiť zľavovový kód Zoot.

Ak máte záujem o zľavu na zoot.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál hej.sk. Zľava je vo výške 1,2%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Návod na uplatnenie – zľavový kód zoot.sk:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/zoot ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Zoot.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Zoot.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke hej.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (Zoot zľava)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s Vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem. Alebo využite napríklad Footshop zľavu.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.zľavy a zľavové kupóny

zoot zlavovy kod
zlavovy kod zoot zlavovy kupon
zlava na zoot
zlavovy kupon zoot
zoot zlava
voucher zoot voucher

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli