Zoot zľavový kód – zľavové kódy na Zoot.sk – 2019

zlavove kody zoot zlavovy kod zoot sk

Hľadáte voucher na Zoot, Zoot zľavový kód?

Internetový obchod ZOOT.sk Vám ponúka široký sortiment toho najkvalitnejšieho oblečenia značiek Desigual, Vero Moda, Jack Jones, Fever a ďalších. U nás nájdete kupóny, zľavy, zľavové kódy, ale aj výpredaj oblečenia pre Vaše výhodnejšie nákupy. Vyberajte si šaty, košele, saká, novavice, legíny, kabáty, bundy, spodné prádlo, plavky a iné. Na Zoot.sk nájdete aj produkty do domácnosti, kde môžete taktiež využiť zľavovový kód Zoot.

Ak máte záujem o zľavu na zoot.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál hej.sk. Zľava je vo výške 1,2%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.Návod na uplatnenie – zľavový kód zoot.sk:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/zoot ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Zoot.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku Zoot.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke hej.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.


Prečo to takto funguje (Zoot zľava)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s Vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem. Alebo využite napríklad Footshop zľavu.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


zlavove kody zoot zlavovy kod zoot sk- 40%
Zľava až do výšky 40%
ZOOT.sk má pre Vás vo výpredaji super kúsky so zľavami do -40%.
zlavove kody zoot zlavovy kod zoot sk
Doprava zdarma na zoot.sk
Doprava zdarma na všetko na zoot.sk!
Zľava sa uplatní automaticky

zľavy a zľavové kupónyzoot zlavovy kod
zlavovy kod zoot zlavovy kupon
zlava na zoot
zlavovy kupon zoot
zoot zlava
voucher zoot voucher

Pridaj komentár