Notino zľava – Notino zľavový kód – Notino zľavový kupón

zlavove kody notino sk zlavovy kod na notino sk

Hľadáte Notino zľava, Notino zľavový kupón?

Notino je internetová parfuméria, ktorá ponúka originálne parfémy svetových značiek ako Hugo Boss, Bentley, Cartier, Estée Lauder, Ferrari, Jil Sander a mnoho ďalších. Kvalitné parfémy si určite vyberú dámy aj páni a samozrejme sú v sortimente zastúpené aj detské parfémy. Nájdete tu aj zľavy na parfémy a kozmetiku rôzneho druhu. Využite Notino zľavové kupóny a zľavové kódy aj na rôzne druhy kozmetiky.

Ak máte záujem o zľavu na notino.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál hej.sk. Zľava je vo výške 0,8% – 8% (záleží od produktov, ktoré nakupujete) + ako bonus dostanete 5€. Peniaze z nákupo, môžete zbierať aj z množstva iných e-shopov!


Návod na uplatnenie – Notino zľavový kód:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: https://www.tipli.sk/p/19862… ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod Notino.sk
  3. Kliknite na “Prejsť do obchodu” na stránku Notino.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke Notino.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.


Prečo to takto funguje (Notino zľava)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, bambino.sk, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, sizeer.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okay.sk, crocs.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

 

 

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

 

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.

 


zľavy a zľavové kupónyĎalší Notino zľavový kupón  zlava notino zlava, notino zlavovy kod, notino zlavovy kupon, zlavovy kod notino, zlavovy kupon notino zlava notino

Ohodnoťte prosím článok

Pridaj komentár