Myprotein zľavový kód

Posledná aktualizácia článku prebehla: 30. marca 2020

Vďaka vhodne zvolenej športovej výžive môžete mať z vášho cvičenia oveľa príjemnejší zážitok. Správne doplnky vám pomôžu na ceste k vysnívanej svalovej hmote, alebo z nich môžete získať energiu na vytrvalostné športy. Ponuka je v dnešnej dobe naozaj široká, takže každý si vyberie práve to, čo mu vyhovuje. Myprotein je e-shop, kde nájdete iba tie najkvalitnejšie výrobky, vďaka čomu si môžete byť istí že vášmu organizmu nič nehrozí. Využite Myprotein zľavový kód na doplnky, ktoré sú pre vaše potreby najlepšie a tovar tak dostanete za nižšiu cenu.

myprotein zľavový kód - 33%
33% zľava na celý nákup
Získajte až 33% zľavu na nákup na myprotein.sk.
Získajte až 33% zľavu na nákup na myprotein.sk. Show Less
MPSK33

Výživa pre športovcov

Keďže je Myprotein zameraný práve na výživové doplnky pre športovcov, hneď prvou kategóriou na ich e-shope je „Výživa“. Tá je samozrejme rozdelená do niekoľkých ďalších častí, z ktorých si môžete vyberať. Ako určite viete, proteíny sú základnou stavebnou jednotkou svalovej hmoty, preto sú dôležité hlavne pre ľudí s cieľom nabrať hmotu. Ale rozhodne neuškodia ani vytrvalostným športovcom, lebo aj ich svaly sa z niečoho musia regenerovať. Proteínové nápoje nápoje by sa mali piť do jednej hodiny od ukončenia tréningu, ale vaše svaly sa určite potešia aj keď si ho dáte len tak počas dňa. Myprotein vie, že každý športovec pije proteínové nápoje v inom nápoje v inom množstve, preto ponúkajú balenia veľkosti 0.25kg, 1kg, 2.5kg a 5kg. Svoj zľavový kód tak môžete využiť na množstvo, ktoré je najlepšie prispôsobené vašim potrebám.

fitness

Okrem proteínov na Myprotein nájdete aj iné doplnky, ktoré pri rôznych športoch využijete na doplnenie energie, alebo urýchlenie regenerácie. Príkladom sú aminokyseliny, ktoré sú tiež veľmi obľúbené hlavne medzi ľuďmi s cieľom nabrať hmotu. Napríklad esenciálne BCAA sú jeden z bestsellerov obchodu, takže ak ste fanúšikom tohto doplnku, choďte si ho kúpiť aj s Myprotein zľavovým kódom. Okrem toho tu dostanete kúpiť vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pri udržiavaní tela v čo najlepšom stave. Pre vytrvalostných športovcov, napríklad bežcov a cyklistov, budú zaujímavé sacharidové doplnky. Slúžia na rýchle doplnenie energie a nájdete ich vo forme nápojov, gélov alebo tyčiniek. Môžete ich využívať pred tréningom, počas tréningu, alebo kedykoľvek počas dňa, keď cítite že telo potrebuje energiu. Práve tyčinky sú obľúbené vďaka tomu, že ich stále môžete mať so sebou, lebo zaberajú málo miesta.

Využite Gymbeam zľavu!


Špeciálne Myprotein produkty

gymbeam beh fitness

Pre tých, ktorí z nejakého dôvodu potrebujú špeciálne výživové, má Myprotein riešenie. Na ich stránke si nájdete políčko „Intolerancia“ a po kliknutí naňho sa zobrazia kategórie podľa obmedzení jedálnička. Či už je to u vás intolerancia laktózy, bezlepková diéta, alebo ste zástancom vegetariánskeho, prípadne vegánskeho životného štýlu, tu nájdete doplnky vhodné aj pre vás. Proteínové doplnky, energetické nápoje, aminokyseliny, kreatín a mnoho iných doplnkov tu môžete kúpiť s využitím Myprotein zľavového kódu. V ich ponuke nájdete aj náhrady za niektoré bežné potraviny ako napríklad omáčky, sirupy, alebo maslá.


Oblečenie a príslušenstvo Myprotein

Okrem výživových doplnkov na Myprotein nájdete aj náradie na tréning, alebo kvalitné športové oblečenie. Takže ak vám chýba čokoľvek, čo môžete v posilke alebo všeobecne pri športoch potrebovať, pozrite sa na ich e-shop. Všetko od tašiek, cez opasky, podporu zápästí, švihadlá, lopty až po masážne valčeky a loptičky nájdete na Myprotein. Veľa z týchto vecí vám umožní posunúť vaše cvičenie na vyššiu úroveň, čím sa efekt prejaví ešte viac. Oblečenie je rozdelené na pánske a dámske, s tým že každé z nich má niekoľko ďalších kategórií v ktorých môžete hľadať. Môžete si kúpiť oblečenie z bežných materiálov, alebo veci ktoré odsávajú pot a pomáhajú vetraniu pokožky. Výber je naozaj široký, takže vám stačí len hľadať a objednať si čo sa vám páči.


Myprotein magazín zľavový kód

gymbeam

Okrem veľkého množstva kvalitných výživových doplnkov, oblečenia a príslušenstva na cvičenie môžete na Myprotein nájsť aj veľa informácií o strave a cvičení. Pod označením „Články“ nájdete blog, kam prispievajú ľudia, ktorí majú so zdravým životným štýlom dlhoročné skúsenosti. Nájdete tu recepty na zdravé jedlá, články o najkupovanejších produktoch, alebo zaujímavé veci o cvičení a fungovaní ľudského organizmu. Tu súce Myprotein zľavový kód nevyužijete, ale všetky články na blogu sú zadarmo a informácie, ktoré sa dozviete, vám môžu v mnohom pomôcť. Takže kedykoľvek budete mať chuť na nejaké čítanie o cvičení a zdravom životnom štýle, Myprotein blog vám poskytne všetko čo potrebujete.


Ak ste sa doteraz len rozhodovali, či si chcete výživové doplnky kúpiť, alebo ste len nechceli nekvalitné a umelé produkty, na Myprotein si môžete pokojne nakúpiť všetko čo sa vám hodí bez obáv z látok, ktoré by telu len škodili. Myprotein zľavový kód vám ešte k tomu poskytne aj zníženie ceny, takže už naozaj nebudete musieť váhať či je to dobrý nápad. Môžete si na začiatok kúpiť menšie balenia, ale uvidíte, že čoskoro budete nakupovať znova a vo väčšom množstve. Svalová hmota ktorú naberiete a výkony, ktoré budete podávať, vás motivujú viac než čokoľvek predtým. Preto neváhajte a kupujte čo najskôr, aby ste na požadovaný efekt nemuseli dlho čakať.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli