InSPORTline zľavový kupón – InSPORTline zľavový kód

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Hľadáte zľavový kupón InSPORTline, InSPORTline zľavový kód?

Internetový obchod inSPORTline.sk je obchod s fitness vybavením pre domáce i komerčné posilňovne. V ponuke nájdete rotopédy, eliptické trenažéry, bežecké pásy, steppery, stacionárne bicykle, vibračné posilňovacie stroje, trampolíny, činky, gymnastické lopty,…. To všetko si môžete výhodne kúpiť ak použijete zľavový kupón alebo zľavový kód. Sledujte aj rôzne zľavy na športové oblečenie, outdoorové potreby či motoristické potreby.

Ak máte záujem o zľavu na insportline.sk, tak ste na správnom mieste. Získajte zľavu pri nákupe cez portál insportline.sk. Zľava je vo výške 2,4%+ ako bonus dostanete 5€. Táto zľava síce nie je vysoká, ale ak nakúpite viackrát (môžete aj v iných e-shopoch), určite sa vám to vráti.


Návod na uplatnenie – InSPORTline zľavový kód:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie-insportline ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja ako odporúčateľ dostanem odmenu tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod insportline.sk
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“ na stránku insportline.sk.
  4. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke insportline.sk, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (zľavový kód na insportline sk)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, crocs.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okey.sk, insportline.sk, halens.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a  plnapenazenka.sk (pri použití tohto linku, získate 2€ ako vstupný bonus), ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj Vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentára a ja Vám rád odpoviem.

Ak máte záujem sa dozvedieť viac ako ušetriť pri nakupovaní, prečítajte si môj článok o Cashback systémoch.


zľavy a zľavové kupóny

insportline zlavovy kupon insportline

insportline zlavovy kod

insportline zlava

Ohodnoťte článok!
[Celkovo: 0 Priemerne: 0]

Pridaj komentár

tipli