Zľavové pobyty

Posledná aktualizácia článku prebehla: 7. apríla 2020

Ponúkam Vám návod ako ušetriť pri nákupe na zľavových portáloch. Či už ide o zľavový pobyt, zľavu na dovolenku, zľavu na masáž, kupón na lyžovačku alebo voucher na návštevu reštaurácie…

Zľavové portály, na ktorých získate zľavové pobyty s extra zľavou v hodnote 3% z ceny nákupu?


Ak ste našli zľavový pobyt na jednej z týchto stránok, neváhajte a postupujte ďalej podľa návodu nižšie.

Ak ste Váš zľavový pobyt našli na jednom z týchto portálov, čítajte ďalej a ušetrite.


Návod na uplatnenie zľavy na ubytovanie:

  1. Registrujte sa na tipli.sk. Ak využijete tento link: www.tipli.sk/odporucanie ako bonus k prvému nákupu dostanete 5€ a ja tiež.
  2. Vo vyhľadávači na tipli si nájdite obchod na ktorom ste našli zľavu.
  3. Kliknite na „Prejsť do obchodu“.
  4. Vyhľadajte zľavový kupón, o ktorý máte záujem priamo na stránke zľavového portálu, ktorá sa Vám otvorí a zakúpte ho.
  5. Hotovo! Na Vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa Vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na Váš bankový účet.

Prečo to takto funguje (zľavové pobyty s ešte väčšou zľavou)?

Rôzne portály ako booking.com boomer.sk, zoot.sk, asko-nabytok.sk, aliexpress.com, ebay.com, bata.sk, notino.sk, tescoma.sk, bata.sk, pilulka.sk, mall.cz hej.sk, deichmann.sk, tchibo.sk, okay.sk, insportline.sk a mnoho ďalších potrebuje naháňať svoj biznis. A preto vznikli stránky (cashback portály) ako tipli.sk, refundo.sk a plnapenazenka.sk, ktoré za sprostredkovaný nákup dostanú províziu. A aby ste mali záujem cez tieto portály nakupovať aj vy, dajú časť z tejto provízie aj Vám.

V skratke: Tieto stránky berte ako inú formu reklamy. Portál (Tipli, Refundo, Plná peňaženka) posiela rôznym obchodom zákazníkov – obchod dá za sprostredkovanie portálu finančnú odmenu (obchod totiž zarobil a nemusel zháňať klientov sám, cashback portál sa o to postaral zaňho) – portál sa podelí o odmenu s Vami. Každý je spokojný 🙂

Ak by ste potrebovali viac info, napíšte mi do komentáru a ja Vám rád odpoviem.

Prečítajte si článok zľavové kódy na hej.sk alebo Zoot zľava a zistite ako ušetriť pri nakupovaní.


Výborný spôsob ušetrenia na dovolenke

Ľudia si obľúbili zľavové portály vďaka tomu, ako im dokázali znížiť cenu za rôzny tovar ako je oblečenie, kozmetika alebo elektronika. Postupne sa ale v ich ponuke začali objavovať zľavové pobyty, alebo zľavy na rôzne zážitkové akcie. Tie sa tešili stále väčšej popularite, lebo zákazníkom sa páčila napríklad možnosť dovolenky za cenu až o 30% nižšiu. Nájdete tu zľavy na rôzne pobyty – niektoré ponúkajú súkromné penzióny, iné luxusné hotely. Práve to bol dôvod takého rozšírenia týchto ponúk. Vďaka širokej škále destinácií a možností bývania si vybral každý. Dokonca si na niektorých zľavových portáloch môžete vybrať aj zameranie pobytu, ktorý si kupujete. Môžete sa stretnúť s kategóriami ako „Pri mori„, „Wellness“, „Kúpele“ alebo „Hory“. Záleží len na vašich požiadavkách, či bude v cene neobmedzený prístup do sauny, alebo dobrý prístup k viacerým turistickým chodníkom.


Športové podujatie alebo koncert

Ísť na dovolenku kúpenú cez zľavový portál je jedna vec. Ale ísť do zahraničia, kde si spojíte zľavový pobyt s nejakým podujatím je ešte lepšie. Zľavové portály myslia aj na ľudí, ktorí na dovolenke nechcú iba ležať na pláži. Často na ich stránkach nájdete aj ponuky na koncert, futbalový zápas, alebo iné podujatie. Na týchto pobytoch je výborné to, že máte prostredníctvom jedného nákupu zabezpečené ubytovanie, lístok a prípadne aj dopravu, alebo iné veci, ktoré konkrétna zľava ponúka. Ak taký práve nenájdete, nie je problém vybrať si zľavový pobyt s ubytovaním a lístok so zľavou kúpiť samostatne. Je to výborná príležitosť ako ušetriť na ubytovaní aj na zábave naraz.


Ako fungujú zľavové portály?

zľavy a zľavové kupóny

Základom pre fungovanie zľavového portálu je nájsť správnu oblasť obchodu, v ktorej by mohol ponúkať služby. Totižto nestačí predávať bežné produkty so zľavou, lebo presne to ponúka aj bežný internetový obchod. Preto sa zľavový portál, ktorý chce byť úspešný, musí zamerať na niečo, čo sa na internete predáva málo, prípadne vôbec. Keď je zvládnutý základ, teda výber ponúkaných služieb, začne portál oslovovať rôzne firmy. Ak sa firmy chcú zviditeľniť, začnú so zľavovým portálom spolupracovať a využijú túto formu reklamy. Firma zaplatí zľavovému portálu za to, že propaguje ich službu alebo produkt. Portál si niečo z týchto peňazí nechá a aby zákazníci mali dôvod nakupovať práve ich zľavové pobyty, dajú im druhú časť vo forme zľavy. Týmto spôsobom sú šťastní všetci. Zákazník, ktorý hľadá možnosť ako ušetriť peniaze si práve kúpil dovolenku v zľave. Zľavový portál zarobil vďaka reklame, ktorú poskytol firme. A firma je spokojná, lebo si niekto kúpil ich službu a má šancu, že zákazník si najbližšie, keď už zľava nebude, opäť kúpi niečo práve od nich.


Na čo si dávať pozor

Asi najčastejším problémom pri využívaní služieb zľavových portálov sú zbytočné nedorozumenia. Zákazníci si objednávajú zľavové pobyty, ale zabúdajú podrobne čítať služby, ktoré sú zahrnuté v cene. Môže to byť nepríjemné, keď ste na dovolenke, spokojne sa kúpete v bazéne a zrazu vás zamestnanec hotela pošle preč, lebo nemáte bazén zaplatený. Ešte horšie je, ak sa to rozhodnú riešiť niečím ako pokutou, takže nakoniec peniaze, ktoré ste získali na zľave zaplatíte hotelu. Je jasné, že za toto zľavový portál nenesie zodpovednosť, ale je to chybou zákazníka. Samozrejme, to platí v prípade, že ste ku všetkým informáciám mali prístup. Ak vám zľavový portál poskytne nesprávne informácie, máte šancu problémy riešiť a získať nejaké odškodné.

Ďalej si tiež treba dávať pozor na to, z akej stránky nakupujete. Na Slovensku máme približne 20 zľavových portálov, ktoré sa dajú považovať za spoľahlivé. Vždy si pred nákupom skontrolujte, či je portál spoľahlivý a či sa z neho oplatí nakupovať. Vďaka internetu si môžete nájsť recenzie a hodnotenia v priebehu niekoľkých sekúnd a to sa oplatí ak zoberiete do úvahy, že idete minúť celkom veľkú sumu peňazí za zľavový pobyt.


Zľavové portály nám všetkým poskytujú výbornú možnosť na cestovanie za celkom nízke ceny. Široká škála destinácií, možností bývania a zameraní pobytov zabezpečí vhodnú dovolenku pre každého. Či už hľadáte zľavy na pobyty pre dvoch, alebo chcete zľavové pobyty pre celú rodinu, vyššie vypísané portály vám s tým pomôžu.

zľavy na pobyty, pobyty so zlavou, zlavy na pobyty, cestovanie zlava, zlavove pobyty, zľavové pobyty, zlavy pobyty pri mori, pobyty na slovensku, zlavy sme pobyty, zlavy pobyty wellness, zlavy pobyty pre dvoch, zlavy pobyty s detmi, zlavy na dovolenky na slovensku, zlavomat pobyty pri mori

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Pridaj komentár

tipli