Zľavy na pobyty – Ubytovanie zľavy

zlavy na pobyty ubytovanie zlavy

Máte už vybratú dovolenku a chceli by ste využiť zľavy na pobyty? Zaujímam sa o možnosti ako ušetriť pri nakupovaní na internete a našiel som možnosť ako ušetriť aj pri ubytovaní. Ubytovanie so zľavou sa týka či už ubytovania na Slovensku alebo kdekoľvek v zahraničí.

 

Aké zľavy na pobyty / ubytovanie so zľavou existujú?

Existujú tri možnosti ako ušetriť. V prvom rade si nájdite ubytovanie. Ak ho už máte vybraté, postupujte podľa možností nižšie. Ak nie, tak si prezrite v tabuľke aké zľavy na pobyty ponúkajú jednotlivé spoločnosti a vyberte si tú, ktorá sa vám najviac páči.

 

BookingAirbnbZľavové portály
zľavové pobytyubytovanie_zlavyzlavy na pobyty
Zľava 13,5€ alebo zľava 3,6%Zľava 25€Zľava 3%
Viac sa dozviete v článku:

Zľavový kód na Booking

Viac sa dozviete v článku:

Zľavový kód na Airbnb

Viac sa dozviete v článku:

Zľavy na pobyty

 

 

zľavové pobytyČo je Booking.com?

Booking je stránka, na ktorej nájdete ubytovanie v hosteloch, hoteloch a penziónoch po celom svete. Nejde len o vyhľadávač, ale ubytovanie si na tejto stránke samozrejme aj rezervujete, prípadne rovno zaplatíte.

 

 

 

ubytovanie_zlavyČo je Airbnb?

Airbnb je služba, ktorá cez internet sprostredkúva ubytovanie v súkromných bytoch a domoch, prišla už aj k nám. Funguje podobne ako taxikárska aplikácia Uber. Každé ubytovanie je 100% autentické a úplne iné ako ostatné.

 

 

 

zlavy na pobytyNa akých zľavových portáloch máte zľavu?

Zľava na pobyty vo výške 3% sa týka týchto zľavových portálov: Zľavadna.sk, Boomer.sk, Cenynadne.sk, Morezliav.sk, Čertovskézľavy.sk, Zamenej.sk, Zľavomax.sk, 123zľavy.sk, Megazľava.sk, Primazľavy.sk, Zľavodom.sk, Zľavoking.sk, Zľavolam.sk. Ak ste teda našli pobyt na akomkoľvek zľavovom portály, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že ho najdete aj na jednom z vyššie spomínaných…

 

Nemáte čas. Nemáte peniaze. Deti sú ešte malé. Nemáte rádi teplo… je čas skončiť s výhovorkami a začať žiť! Veď cestovanie je to tá jediná vec, ktorú keď si kúpite, vás spraví bohatším! Ak ste s dovolenkou doteraz váhali, dúfam, že po prečítaní týchto možností už nebudete mať žiadne výhovorky… Myslím, že pri dovolenke, ktorá vačšinou lacná záležitosť nie je, môžete parádne ušetriť jednou z vyššie uvedených možností.

 

 

zľavy na pobyty, pobyty so zlavou, zlavy na pobyty, cestovanie zlava, zlavove pobyty, zlavy pobyty pri mori, pobyty na slovensku, zlavy sme pobyty, zlavy pobyty wellness, zlavy pobyty pre dvoch, zlavy pobyty s detmi, zlavy na dovolenky na slovensku, zlavomat pobyty pri mori

 

Ohodnoťte prosím článok

Pridaj komentár